Święta tuż, tuż, a Ty wciąż zastanawiasz się, jakie prezenty sprawić najmłodszym członkom rodziny? Jeśli chcesz, aby pod choinką zabrzmiało coś wyjątkowego, postaw na muzyczne instrumenty, które rozbudzą w dziecku pasję do tworzenia dźwięków. Oto pięć pomysłów na świąteczne upominki, które z pewnością zaintrygują małych melomanów.

Drewniana gitara dla dzieci – ukulele

to ukulele nie tylko brzmi dobrze, ale i prezentuje się stylowo. Kolorowe drewno, niebanalny design – maluch poczuje się jak prawdziwy rockman!

drewniana gitara dla dzieci ukulele Konges Slojd

Drewniane pianino dla dzieci 

A teraz coś dla przyszłych małych Chopinów - pięknie wykonane drewniane pianinko, idealnie dopasowane do małych rączek. 

drewniane pianino dla dzieci Konges Slojd

Zestaw drewnianych instrumentów w walizce wersja z kotem lub dinozaurem

Dla malucha, który kocha różnorodność dźwięków, zestaw instrumentów muzycznych w praktycznej walizce to strzał w dziesiątkę. Pudełko zawiera różnorodne instrumenty, takie jak: ksylofon, pałeczki perkusyjne,  tamburyn, marakasy oraz kastaniety, które pomogą rozwijać zmysł muzyczny malucha. To wszystko w pięknej walizce z delikatnym rysunkiem kota lub dinozaura. 

Zestaw drewnianych instrumentów w walizce wersja z króliczkiem

Zestaw zawiera: tamburyn, grzechotkę oraz flet prosty. Z tym zestawem śmiało można zagrać koncert w salonie solo lub z rodzeństwem czy przyjaciółmi. 

Ksylofon

Ksylofon, potocznie zwany cymbałkami i to doskonały sposób na rozwijanie zdolności rytmicznych i muzycznych u najmłodszych. Dzieci uczą się odczuwać rytm, koordynować ruchy i słuchać dźwięków, co wpływa korzystnie na ich rozwój. Cymbałki to taki mały hit sprawiający dużą frajdę!

 

Dodaj trochę szaleństwa pod choinkę, niech zagrzmi muzyczna eksplozja, a Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy rockowy wirtuoz!

 

Może Cię zainteresować również artykuł: